Ubytování v Portorož

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Portorož. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Portorož, kde najdeme města Strunjan, Lucija, Sečovlje, Piran a Crveni Vrh.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Floating Sea Houses MARINA LUX 

Foto: Floating Sea Houses MARINA LUX
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
91 %

Featuring a roof terrace with a private hot tub and a sun terrace with sun loungers, Floating Sea Houses MARINA LUX is located in Marina Portorož. Free WiFi is provided and free private parking is available on site.


2. Floating Sea House KAHNE Portorož 

Foto: Floating Sea House KAHNE Portorož
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Floating Sea House KAHNE Portorož is located in Marina Portorož. There is an in-house restaurant and free WiFi.


3. Sea view Guesthouse Vilma VT 

Foto: Sea view Guesthouse Vilma VT
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Situated in Portorož, Sea view Guesthouse Vilma VT provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 2 km from the Portoroz Thermal Spa. The homestay features a flat-screen TV.


4. Your Rooms in Portoroz TM 

Foto: Your Rooms in Portoroz TM
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
86 %

Featuring garden views, Your Rooms in Portoroz TM in Portorož features accommodation and a garden. Free WiFi is featured. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. The homestay offers a sun terrace.


5. PORTOROŽ 1905 

Foto: PORTOROŽ 1905
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering sea views, PORTOROŽ 1905 is a self-catering boat moored in Marina Portorož, 2.1 km from Portoroz Thermal Spa. Guests have free access to Marina’s outdoor pool. Free WiFi is available and free parking is provided.


6. Sea Dream Boat 

Foto: Sea Dream Boat
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Botel Sea Dream Boat se nachází v Portoroži, 1,2 km od místních termálních lázní, a nabízí soukromé parkoviště zdarma a dětské hřiště.


7. Adrenaline Check Kaki Event Place 

Foto: Adrenaline Check Kaki Event Place
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
92 %

Adrenaline Check Kaki Event Place je kemp uprostřed přírody v Portoroži, pouhé 3 km od pobřeží, a má nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu a gril. Během pobytu si můžete zdarma půjčit jízdní kola.

Pokoje

Stan
osoby20 - 40 EUR za noc
Stan
osoby15 - 30 EUR za noc

8. Rooms Portorose Center 

Foto: Rooms Portorose Center
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
86 %

Set in Portorož, Rooms Portorose Center features a garden and a terrace. Around 500 metres from Portoroz Thermal Spa, the property is also 5 km away from Sečovlje Salina Nature Park and offers free WiFi.


9. Guest House Bazilika 

Foto: Guest House Bazilika
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in Portorož, 1.8 km from Portoroz Thermal Spa, Guest House Bazilika offers amenities including barbecue facilities and a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Free WiFi and a 24-hour front desk are provided.

Pokoje

Apartmá Junior s výhledem na oceán
osob70 - 120 EUR za noc
Apartmá Junior s výhledem na oceán
osob80 - 120 EUR za noc

9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: